Dom modułowy

Ecocube_ Smart

Każdy z nas  marzy o tym, aby wyjechać z miasta, pojechać na spotkanie z naturą. Zamieszkać gdzieś w cichym zakątku, w lesie w  otoczeniu sosen. Każdy z nas marzy o własnym domu. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i zaprojektowaliśmy interesujący dom modułowy, dostępny dla wielu z nas mieszkających w miastach. Nie trzeba od razu inwestować w budynki po kilkaset tysięcy złotych. Możemy zacząć od postawienia „pierwszego kroku” w przenośni i w dosłownym słowa tego znaczeniu i wybudować pierwszy moduł naszego domku letniskowego lub całorocznego. Dom Ecocube_Smart, bo tak go nazwaliśmy nie przypomina dość nieforemnych domów modułowych lub brzydkich kontenerowców produkowanych do tej pory na rynku. Jest dopracowany architektonicznie i ergonomicznie, co wyróżnia go już na pierwszy rzut oka. Chcesz uciec z miasta, masz działkę, nie czekaj – zamów nasz dom. Jeżeli przymierzasz się do budowy dużego domu, ale nie wystartowałeś z inwestycją – postaw dom Ecocube Smart. Po wybudowaniu domu docelowego, Ecocube_Smart będzie zawsze mógł być domkiem gościnnym, a jeśli nie będzie już Ci potrzebny, łatwo go odsprzedasz lub przeniesiesz w inne miejsce, na przykład na działkę letniskową nad jeziorem. Całą listę zalet domu znajdziesz poniżej. Przeczytaj, a przekonasz się dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy.

Główne założenia projektowe

1.       Ergonomiczny dom modułowy, prefabrykowany, składany z części na terenie działki.

2.       Dom o nowoczesnym wyglądzie z tradycyjnym detalem (nie przypomina z wyglądu domu modułowego)

3.       Dom bez pozwolenia na budowę. Dom na zgłoszenie do 2 modułów.

4.       Rozbudowanie domu jak z klocków Lego poprzez dołożenie dodatkowych  modułów. Powierzchnia użytkowa 1 modułu to 26,48 m2. Kolejny moduł to już razem 53,81 m2. Trzy moduły to 81,14 m2.

5.        Drugi moduł korzysta z mobilnej ściany pierwszego modułu i korzysta również z jednego z fundamentów modułu pierwszego.

6.       Dom letniskowy z opcją domu całorocznego (docieplasz dom kiedy chcesz poprzez otwory technologiczne)

7.       Fundamenty prefabrykowane, zapewniające izolację i ochronę przed powodzią.

8.       Konstrukcja domu (wraz z dodatkowym  wzmocnieniem) zapewniająca ochronę przed silnymi wiatrami huraganowymi, których w Europie w okresie letnim nie brakuje (możesz zamówić taką wersję)

9.       Możliwość wyposażenia domu w zasobniki na wodę deszczową oraz w instalacje fotowoltaiczną. Idealny kąt nachylenia dachu 40 stopni dla modelu B2, B3 ,B4.

10.   Dom do złożenia w różnej konfiguracji. Decydujesz sam o każdym detalu. Już najprostsza forma domu jest atrakcyjna wizualnie.

11.   W wersji 2 modułowej możliwość konfiguracji pomieszczenia poprzez drzwi przesuwne na parterze, na duży salon z kuchnią lub kuchnie z pokojem gościnnym.

Nie czekaj. Skontaktuj się z nami i zadaj pytania odnośnie budowy tego domu.

Ecocube Smart to dom zaprojektowany dla Ciebie.