Ecocube_Smart

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i zaprojektowaliśmy interesujący dom modułowy, dostępny dla wielu z nas mieszkających w miastach. Nie trzeba od razu inwestować w budynki po kilkaset tysięcy złotych. Możemy zacząć od postawienia „pierwszego kroku” w przenośni i w dosłownym słowa tego znaczeniu i wybudować pierwszy moduł naszego domu letniskowego lub całorocznego. Dom Ecocube_Smart, bo tak go nazwaliśmy nie przypomina dość nieforemnych domów modułowych lub brzydkich kontenerowców produkowanych do tej pory na rynku. Jest dopracowany architektonicznie i ergonomicznie, co wyróżnia go już na pierwszy rzut oka. Całą listę zalet domu znajdziesz poniżej. Przeczytaj, a przekonasz się dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy.

Główne założenia projektowe

1.       Ergonomiczny dom modułowy, prefabrykowany, składany z części na terenie działki.

2.       Dom o nowoczesnym wyglądzie z tradycyjnym detalem (nie przypomina z wyglądu domu modułowego)

3.       Dom bez pozwolenia na budowę. Dom na zgłoszenie do 2 modułów.

4.       Rozbudowanie domu jak z klocków Lego poprzez dołożenie dodatkowych  modułów. Powierzchnia użytkowa 1 modułu to 26,48 m2. Kolejny moduł to już razem 53,81 m2. Trzy moduły to 81 m2.

5.        Drugi moduł korzysta z mobilnej ściany pierwszego modułu i korzysta również z jednego z fundamentów modułu pierwszego.

6.       Dom letniskowy z opcją domu całorocznego (możliwość docieplenia domu poprzez otwory technologiczne)

7.       Fundamenty prefabrykowane_mobilne_zapewniające izolację i ochronę przed powodzią (możliwość przeniesienia fundamentów)

8.           Konstrukcja domu (wraz z dodatkowym  wzmocnieniem) zapewniająca ochronę przed silnymi wiatrami huraganowymi, których w Europie w okresie letnim nie brakuje (możesz zamówić taką wersję)

9.       Możliwość wyposażenia domu w zasobniki na wodę deszczową oraz w instalacje fotowoltaiczną. Idealny kąt nachylenia dachu 40 stopni dla modelu B2, B3, B4

10.   Dom do złożenia w różnej konfiguracji. Już najprostsza forma domu jest atrakcyjna wizualnie.

11.   W wersji 2 modułowej możliwość konfiguracji pomieszczenia poprzez drzwi przesuwne na parterze, na duży salon z kuchnią lub kuchnie z pokojem gościnnym.

Zapraszamy do działu „projekty” aby zapoznać się z domem Ecocube_Smart.

Model A https://ecocube.pl/projekt/smart-ecocube-a-1/

Model B https://ecocube.pl/projekt/smart-ecocube-model-b/

Model C https://ecocube.pl/projekt/ecocube-smart-model-c/

Model F5+ https://ecocube.pl/projekt/ecocube-smart-model-f5/

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=YOH4PHgbiek&t=2s

Model C2_A
Model B_2
Model B_3
Model F5+