Pracownia

Specjalizuję się w projektowaniu    nowoczesnych budynków  energooszczędnych i pasywnych.

Głównym nurtem mojej działalności jest oferta skierowana   w stronę wymagających   inwestorów i developerów którzy decydują się na budowę budynków o eleganckiej nieprzeciętnej architekturze, wyposażonych w specjalistyczne instalacje, budynków, które po wybudowaniu będą przedstawiać dużą wartość rynkową również w przypadku ewentualnej przyszłościowej sprzedaży.

Tworząc firmę, postawiłem sobie za cel projektowanie budynków, które odznaczałyby się wysokimi parametrami energooszczędnymi, nowoczesną i prostą bryłą oraz funkcjonalnością rozkładu pomieszczeń, która wpływa w oczywisty sposób na wygodę mieszkańców. Projektowane przeze mnie bryły budynków spełniają wymagania stawiane budynkom pasywnym. Dążę do tego aby w ramach możliwości, opierając się na analizie ekonomicznej stosować najlepsze  technologie i   rozwiązania techniczne. Podejmuję się również rzeczy niemożliwych czyli przebudowy starych inwestycji zmieniając całkowicie ich wygląd i parametry energetyczne. Wykonuję także projekty termomodernizacji budynków użyteczności publicznej.

W projektach dbam o bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń światłem naturalnym, wykorzystanie energii słonecznej, bardzo dobrą wentylację, zapewnienie komfortu cieplnego zimą i latem, wykorzystanie wód opadowych. Projektuję tylko najkorzystniejsze instalacje z pkt widzenia najlepszego funkcjonowania budynku. Projektuję  tak aby spełnić jak najwięcej założeń zgodnych z systemem amerykańskiej certyfikacji LEED for homes.